preloaderlogo please wait

자유게시판

  • Home
  • /
  • 자유게시판

Reduslim

Jesus 22-08-04 17:01 0

W badaniu przeprowadzonym wśród ponad 4000 dorosłych z siedmiu krajów europejskich, największa liczba osób, które przejadły się podczas jednego posiłku w tygodniu, zrobiła to w sobotę. Badanie wykazało również, że osoby, które nawykowo przejadały się, miały zwykle niższy wskaźnik BMI i rzadziej były palaczami.

Celiakia natomiast najczęściej występowała u osób, które przejadały się co drugi dzień.

"Kiedy ludzie są zajęci, mogą pominąć posiłek lub mogą powiedzieć: 'Kuchnia jest zamknięta'" - powiedziała główna autorka badania Elinor O'Connell, epidemiolog z University of Minnesota w Minneapolis. "Ludzie mogą pomijać śniadanie, ale mogą zamiast tego wypić filiżankę kawy".

Najlepsza rada dietetyka: "Wszyscy jesteśmy winni pomijania śniadania od czasu do czasu, ale jeśli jesteś regularnym skipperem śniadaniowym, będziesz musiał nadrobić kalorie później w ciągu dnia", reduslim w aptece powiedziała. "To może prowadzić do przyrostu masy ciała i wyższego spożycia kalorii w innych posiłkach, co może prowadzić do dużego wzrostu kalorii w ogóle".

Prawdopodobnie słyszałeś powiedzenie "wczesny ptak łapie robaka", co oznacza, że jeśli możesz rozpocząć swój dzień na czas, jesteś bardziej prawdopodobny, Reduslim W Aptece aby zjeść zdrowe śniadanie. W rzeczywistości, badanie opublikowane reduslim w aptece Obesity w styczniu 2015 roku wykazało, że osoby, które stosowały tę strategię, spożywały około 100 mniej kalorii każdego dnia niż osoby, które pomijały śniadanie.

Większość ludzi je śniadanie, ale wiele osób zapomina, aby faktycznie je zjeść, reduslim w aptece co prowadzi do przyrostu masy ciała. Jeden sposób, aby upewnić się, że trzymasz się swojego planu żywieniowego?

"Ludzie często uderzają w przycisk drzemki", powiedział St. John. "To prowadzi do pomijania śniadania".

"Miałem pacjentów, którzy wstawali półtorej godziny wcześniej i jedli zdrowe śniadanie" - powiedział dr Hagop Sarkissian, dyrektor Lifestyle Medicine na Duke University w Durham, NC. "Albo zrobiliby małe smoothie rano i zjedli to, a ja miałem swoich pacjentów, którzy mieli koktajl proteinowy, aby rozpocząć śniadanie".

Łatwy sposób na rozpoczęcie dnia i utrzymanie się na torze: "Miej kawałek owocu ze śniadaniem lub jajko lub owsiankę, aby zapewnić, że spożywasz wystarczająco dużo kalorii,"

등록된 댓글이 없습니다.